Auduma maisiņu apdruka

Auduma maisiņi ir modernākais un pieprasītākais maisiņu veids mūsdienās. Skaists, ekoloģisks un dabai draudzīgs maisiņš var kalpot kā labs reklāmas rīks Jūsu uzņēmumam.

 

 

Auduma maisiņi kā reklmāmas produkcijas alternatīva

Mūsdienās, lielu popularitāti ir ieguvusi dabai draudzīga un ekoloģiska produkcija. Auduma maisiņiir lielisks veids, kā sekot līdzi modei un popularizēt savu uzņēmumu. Brenda atpazīstamību veicina ne tikai reklāmas, bet gan arī ikdienišķi sīkumi, arī tādi kā maisiņš. Auduma maisiņš ar logo ir ilglaicīgs produkts, kas ilgu laika periodu nesīs Jūsu zīmola vārdu un logo sabiedrības vidū. Auduma maisiņu ar logo var izmantot kā dāvanu sadarbības partneriem vai kā produkcijas iesaiņošanas veidu, kuru klients izmantos atkārtotā lietošanā.

Mēs piedāvājam 100% kokvilnas maisiņu izgatavošanu ar Jūsu uzņēmuma logotipu. Pieejamais audumu maisiņu izmērs: 370 x 410, ar gariem vai īsiem rokturiem. Pie mums jūs varat pasūtīt kvalitatīvus auduma maisiņus ar savu vai mūsu speciālistu izveidoto dizainu.

Auduma maisiņu pasūtījuma minimālais daudzums ir sākot no 50 gab. Cenas ir orientējošas, tās var mainīties atkarībā no auduma maisiņa izmēra, izmantoto krāsu skaita, no apdrukas veida (apdruka tikai no ārpuses vai arī iekšpusē).

 

Auduma maisiņu cenas

 

  50 gab. 100 gab. 200 gab. 500 gab. 1000 gab.
Druka vienā krāsā 142€ 194€ 289€ 546€ 962€
Pilnkrāsu druka 423€ 631€      

*Cenas norādītas bez PVN