Kopēšana

Kopēšanas darbi – viens no izplatītākajiem operatīvās poligrāfijas pakalpojumu veidiem. Melnbaltā kopēšana tiek pielietota, kad ir nepieciešams izgatavot papīra oriģināla kopiju vai mainīt tā mērogu. Fotokopēšanu ir iespējams realizēt, izmantojot jebkuru papīra avotu (dokumenti, prezentāciju un mācību materiāli, skrejlapas, sertifikāti, zīmējumi, bukleti utt.).

Kopēšana un dokumentu pavairošana

Kopēšana un dokumentu pavairošana – pats ātrākais un uzticamākais veids fotokopijas noņemšanai jebkādas tirāžas produkcijai. Šī tehnoloģija ļauj īsā laikā saņemt nepieciešamo eksemplāru daudzumu. Vienas lapas skenēšanas un drukāšanas process aizņem aptuveni 20-30 sekundes. Kopijas kvalitāte ir maksimāli augsta, jo profesionālā tehnika, kuru mēs izmantojam, automātiski rediģē oriģināla trūkumus un veic krāsas korekciju.

Jaunākā kopēšanas iekārta Konica Minolta bizhub PRO 754e ļauj iegūt fotokopijas, kas būs identiskas oriģinālam. Mēs izmantojam labākos tonerus un izejmateriālus, tāpēc garantējam mūsu klientiem augstākā līmeņa rezultātus.

Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.