Apdrukātas lentītes

Apdrukātas lentītes ir lieliskas dāvanu iesaiņošanai, tās kalpo kā zīmola marķējums un piešķir produktam individualitātes noskaņu. Apdrukātu lentīšu izgatavošana iespējama uz dažāda tekstila, piemēram, neilona, poliestera, satīna, kokvilnas u.c. To apdrukai tiek izmantotas dažādas drukas tehnoloģijas un visbiežāk: termodruka un fleksodruka, kā arī izšūšana un aušana. Lentīšu apdrukai iespējams izvēlēties dažādas krāsas lentītes un drukas krāsas, kā arī  izvēlēties sev piemērotāko, no pieejamajiem, platumu un garumu. 
 Apdrukātās lentes kalpos jebkuram Jums izvēlētam mērķim svētkos un svinībās. Tās kalpos arī kā produkta iesaiņošanas elements vai akcents dokumentu iesiešanā.

Apdrukātu lentīšu dizaina izstrāde un druka

Lentīšu druka visbiežāk tiek veikta uz  īpaši mīksta un izturīga materiāla – satīna, kas ir speciāli austs, lai viena puse būtu ideāli gluda, bet otra raupja, kā arī poliamīda tekstila. 

Apdrukātas lentītes dizainu varat izvēlēties Jūs paši. Uz tā var tikt nodrukāti gan pateicības vārdi, ja lentīte tiek izmantota, piemēram, kāzu viesu dāvanām, gan arī Jūsu uzņēmuma logo, attēlu utt.
Lentīšu dizainam varat izvēlēties vairākas krāsas lentes un teksta krāsas, mūsu dizaineri Jums palīdzēs izstrādāt vēlamo lentītes dizainu.

Nevilcinieties un pasūtiet Jūsu, īpaši apdrukāto, lentīti, kas kalpos visdažādākajiem mērķiem un iecerēm!