Dokumentu mapes

Dokumentu mapes izgatavošana tiek veikta, izmantojot dažādus papīrus un kartonus ar paaugstinātu stingrību. Tās kalpo dažāda veida papīra un dokumentu uzglabāšanai un tiek izmantotas kā uzņēmuma stila elements.
Dokumentu mapes ir neaizvietojams aksesuārs, kuru lieto ikviens lietišķs cilvēks, kas izpildīta uzņēmuma stilā. Tā ir solīda imidža izveides neatņemama sastāvdaļa. Tas ir veiksmīgs un efektīvs paņēmiens, kā izveidot labu tēlu, jo tas pozitīvi reprezentē uzņēmumu, pildot arī reklāmas funkciju.

Dokumentu mapes dizains un druka

Mūsu tipogrāfijas mākslinieki un maketētāji rūpējas par to, lai dokumentu mapes dizains būtu oriģināls un maksimāli vēstītu par Jūsu uzņēmumu, pienācīgi to reprezentējot.
Pārsvarā uz firmas mapēm tiek izvietots tās logotips, simbolika, kontaktinformācija, slogans, pēc Jūsu ieskatiem var pievienot arī papildu informāciju.

Dokumenta mapju drukāšanas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto dokumenta mapju ražošanā, ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, iespējams izmantot arī plastiku un citus materiālus. Kā arī, mapes iespējams laminēt, tādā veidā paaugstinot to izturību un pagarinot nolietošanās laiku.
Izvēlieties tikai kvalitatīvāko produktu un pasūtiet dokumentu mapes, kas kalpos kā izdales materiāls vai reprezentācijas nolūkos! Oriģinalitāte un augsta kvalitāte ir mūsu speciālistu garantēta!