Fotogrāmata

Fotogrāmata kalpo kā unikāla dāvana un lielisks veids, kā iemūžināt sev būtiskus un mīļus dzīves mirkļus, piemēram, kāzas, ceļojums, dzimšanas dienas ballīte, bērna pirmās emocijas u.c. Fotogrāmata ir kā stāsts par to, kas piedzīvots un redzēts. Personalizētās fotogrāmatas ir lielisks veids, kā vienkopus iemūžināt un saglabāt savas atmiņas un svarīgos dzīves gadījumus.

Fotogrāmatas izgatavošana iespējama dažāda izmēra un veida, ar individualizēti izvēlēta dizaina vākiem. Ierastie fotogrāmatas izmēri ir A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm) un A3 (297 x 420 mm). Fotogrāmata var tikt iesieta dažādos veidos, piemēram, ar metāla spirāli, līmēta u.c. Jums vēlamos veidos.

Fotogrāmatu dizaina izstrāde

Fotogrāmatas tiek drukātas uz kvalitatīva, matēta vai glancēta papīra pēc Jūsu izvēles un tiek izgatavotas maksimāli ātrā termiņā.

Fotogrāmatas dizainu varat uzticēt mūsu profesionāliem dizaineriem vai izveidot to pats un uzticēt mums tā realizēšanu taustāmā veidā. Lai izveidotu fotogrāmatu Jums nepieciešamas ir Jūsu bildes, secība, kādās tās vēlaties redzēt grāmatā un vēlamie uzraksti vai komentāri, kas Jūsu fotogrāmatai sniegs papildu vērtību.

Fotogrāmatas drukas cenas

fotogrāmata

Fotogrāmatas druka tiek veikta ar poligrāfisko tehniku. Tās lappuses tiek stiprinātas kopā un vāki iespējami divos veidos, cieti laminēti vai mīkstie vāki, taču pēc Jūsu vēlmēm ir iespējami arī citi varianti. Fotogrāmatu iespējams baudīt ilgtermiņā, jo salīdzinot ar ierasto fotoalbumu, kura fotogrāfijas ar laiku nolietojas – fotogrāmatas mūžs ir daudzreiz ilgāks.  Neatlieciet fotogrāmatas izveidi, jo Jums noteikti ir iemūžinātas skaistas atmiņas! Saglabājiet tās atbilstoši to vērtībai – fotogrāmatā, vai uzdāviniet Jūsu mīļākajām bildēm jaunu dzīvību!

Mīkstie vāki, 20×20Cietie vāki, 20×20
Līdz 30 lapām – 30 EURLīdz 30 lapām – 50 EUR
Līdz 60 lapām – 42 EURLīdz 60 lapām – 65 EUR 

*Iespējami arī citi fotogrāmatu izmēri
*Par katru pievienoto lapu – 0,60 EUR
*Skanēšana – 1 EUR (par vienu attēlu līdz A4)
*Cenas norādītas ar PVN