Veidlapa ir viens no izplatītākajiem tipogrāfijas produktiem. Mēs piedāvājam dažāda tipa veidlapu druku: firmas veidlapas, paškopējošās veidlapas un veidlapas ar numerāciju. Piedāvājam jebkura veida dokumentācijas veidlapu ražošanu, instrukciju druku, medicīniskas kartes un žurnālus.

Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā, lielās tirāžas 1 – 3 dienu laikā.

Firmas veidlapas

Veidlapa-veidlapas druka

Lai īstenotu uzņēmuma lietvedību, mūsdienu lietišķajā pasaulē nav iespējams iztikt bez veidlapu drukas. Firmas veidlapas ir papīra loksne ar firmas logotipu, nosaukumu, rekvizītiem un kontaktiem. Veidlapu drukai mēs parasti izmantojam baltu ofseta papīru ar 80 gr/m2 blīvumu. Iespējams izgatavot veidlapas uz neparastiem un nestandarta papīra veidiem. Firmas veidlapu izmērs parasti ir A4 (210×297 mm).

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

Veidlapu dizaina izstrāde ir viens no pamatetapiem firmas stila izstrādē. Bieži pēc firmas veidlapas dizaina spriež par visa uzņēmuma panākumiem. Kopā ar vizītkartēm, aploksnēm un citu poligrāfijas produkciju, veidlapas veido kompānijas imidžu. Mūsu dizaineri izstrādās Jums oriģinālu firmas veidlapu un Jūsu uzņēmuma logotipu. Logotips ir neatņemama firmas veidlapas sastāvdaļa.

1.Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu (jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.

A4 veidlapu drukas cenas

A4 veidlapas: 4+0 (vienpusēja pilnkrāsu druka), papīrs 80 gr.

*Digitālā druka: no 1h – 2 darba dienu laikā.
100 gab. – 25 EUR

Ofseta druka: 3 – 5 darbu dienu laikā.
500 gab. – 65 EUR
1000 gab. – 79 EUR

Dizaina izstrāde: no 35 EUR
Firmas stila izstrāde ietver: logotipa, vizītkartes, aploksnes, veidlapas dizainu: no 150 EUR.

*Drukas cenā nav iekļauta maketēšana un PVN.

Paškopējošo veidlapu druka

Paškopējošās veidlapas ir dažas speciālās paškopējošais papīra loksnes sastiprinātas no vienas puses ar līmes palīdzību, kura ļauj viegli sadalīt loksnes. Paškopējošās veidlapas izmanto rēķinu, kvīšu, pasūtījuma veidlapu, pavadzīmju un citu produkcijas izgatavošanai. To galvenā priekšrocība ir iespēja saņemt papildus dokumentu kopijas.

Mūsu tipogrāfija sniedz poligrāfijas pakalpojumus, veidlapu dizaina izstrādē un kvalitatīvā veidlapu drukā, kā arī logotipa un visa firmas stila komplekta izstrādē.